O NÁS

TOPrecruits pôsobí ako personálno-poradenská spoločnosť v oblasti zabezpečovania, riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Pre našich klientov ponúkame primerané riešenia so zohľadnením individuálnych potrieb a želaní. Hlavným ťažiskom našich aktivít je vyhľadávanie vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície a služby spojené s rozvojom existujúcich ľudských zdrojov.

Kultúra spoločnosti TOPrecruits je založená na princípe starostlivosti o ľudí, čo nesie v sebe všeobecne uznávané pracovné hodnoty, zásady medziľudských vzťahov a etických princípov, či už komunikované smerom do vnútra firmy alebo orientované k odbornej či širokej verejnosti.

v našej spoločnosti kladieme dôraz na:

Čestnosť- sme transparentní

Odbornosť- prinášame nové riešenia

Zodpovednosť – záleží nám na našich klientoch

Tímovosť- podpora kedykoľvek a kdekoľvek

Inovácia – odvaha myslieť

Cieľom našej spoločnosti je posúvať hranice starostlivosti o ľudí a klientov s ohľadom na ich potreby a priania a poskytovať maximálny osobný prístup. Našimi riešeniami chceme zaručiť dlhodobú konkurencieschopnosť našim klientom, ale aj ich súčasným a budúcim zamestnancom.

Našou prioritou je dlhodobo a stabilne pomáhať ľuďom a klientom,a osobným prístupom sa zapájať do problematiky personalistiky a tým zvyšovať šance vytvárať stabilné podmienky pre zamestnancov a zamestnávateľov na trhu práce